הצד ההונגרי של סנסקום

מתי בפעם האחרונה שיחקתם בקובייה הונגרית או קובית רוביק כפי שקוראים לה מחוץ לישראל? בסנסקום החלטנו לשחק בקובייה ההונגרית בצורה קצת אחרת, ולהכניס אותה, בווריאציה קצת פחות מוכרת, ללוגו החדש שלנו.

בשבוע האחרון מסדרונות המשרדים החדשים בלוד התמלאו בהתרגשות, נחשף הלוגו החדש של סנסקום. מהלך השקת הלוגו היה הרבה יותר מפונטים וצבעים, הוא שיקף את התהליך המדהים שאנו עוברים כחברה.

כדי להבהיר מה הניע אותנו בתהליך, החלטתי להתמקד בשתי שאלות – מדוע? ו-כיצד?

מדוע?

למה חברות מרעננות את הלוגו שלהן? יש לכך סיבות רבות. הלוגו מייצג את מנעד המאפיינים של המותג ומשמש חלק בלתי נפרד ממערכת היחסים בין החברה ללקוחותיה. על מנת שהלוגו ישקף בצורה נכונה את ערכי המותג חשוב שהוא יגיב לשינויים שמתרחשים, הרי חברות מתרחבות, נותנות פתרונות חדשים, פונות לקהלים שונים ועוד.

לא רק אנחנו מרעננים את הלוגו – הנה התהליך שעבר הלוגו של חברת Apple

 

תהליך רענון הלוגו של סנסקום החל בעצם מצורך פרקטי בעקבות מעבר למשרדים החדשים. הצורך הפך לתהליך מרתק ששימש מטאפורה לשינויים אותם עברנו בתור חברה – צמיחה שאפשרה לנו להיות בית לעובדים שמביאים עימם תפיסות עולם שונות, ידע מקצועי עשיר שאפשר לנו לדייק את  שירותי סנסקום ויצירת מנעד רחב של פתרונות ללקוחותינו. בסוף התהליך מצאנו את עצמנו עם לוגו המשקף את סנסקום כפי שהיא היום – מדויקת, יצירתית, מספקת מבחר פתרונות איכותיים ומורכבת ממגוון אנשים שיחד הופכים את סנסקום למה שהיא.

כיצד?

חשוב לי להדגיש כי לא החלפנו את הלוגו אלא רעננו אותו. מאחר וחשוב היה לנו לתת ביטוי מלא לצמיחתה של החברה ובמקביל לשמר את השורשים מהם צמחנו, החלטנו לשלב ישן וחדש ובאמצעות תהליך הרענון לתת ביטוי להתפתחות החברה.

בעולם המיתוג קיימים מגוון כלים המאפשרים רענון של לוגו קיים. אנחנו החלטנו להישאר עם אותו הגופן (פונט) ולהשתמש באלמנטים גרפים ובצבעוניות חדשה.

האלמנט הגרפי העיקרי בלוגו החדש שלנו הוא הקובייה ההונגרית, שהיא בעצם פאזל מכני תלת מימדי. הקובייה אפשרה לנו להביא לידי ביטוי את האופי הייחודי של החברה בו אנו מתגאים, אופי שהתפתח במהלך שנים של עבודה והתמקצעות . התלת מימדיות של הקובייה הדגישה את הפתרונות הרב מימדים של סנסקום, הצבעוניות נתנה ביטוי לורסטיליות המאפיינת אותנו ולמגוון האנשים המרכיבים את החברה, ואפשרה לנו ליצור מהלך של תת מיתוג המחלקות השונות, ואופי המשחק, הדורש דייקנות וראיה בהירה, שקפו את הדרך בה אנו פועלים –מתוך בהירות ודיוק המאפשרים להסתכל על מצבים שונים בצורה ייחודית ושונה.

לחצו לצפייה בהטמעת הלוגו החדש שלנו…

אנחנו בסנסקום שמחים על הלוגו החדש שמשקף אותנו ומסמל את הדרך אותה עשינו עד היום והמטרות אליהן אנו שואפים בכל יום. אנו מזמינים אתכם להגיע למשרדים החדשים, ולקחת נשימה עמוקה של יצירתיות וחדוות עשייה.

ועד שתגיעו לביקור, אתם מוזמנים לצפות נדהמים בשיא העולם בקובייה הונגרית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *