"ההומור הוא הדרך שלי להיות רציני" (פיטר יוסטינוב)

אילו סדנאות הדרכה אתם זוכרים? האם את אלה בהן דיברו ללא הרף? או אולי את המקוריות, המפתיעות, אלה שגרמו לכם להזדקף בכיסא? אלה שגרמו לכם לחשוב?

דרכי הלמידה "הותיקות" העורמות מילים, שלל קלישאות ומושגים כבר אינן רלוונטיות ויעיד על כך כל מודרך שעיניו נעצמו לאיטן..אז איך מעבירים הדרכה מעניינת למשתתפים בה  ובמקביל שתהא אפקטיבית לארגון אליו הם משתייכים?

"זוהי סדנה שלא ישכחו" (יעל קאן, מנהלת מחלקת בקרת איכות בחברת איתוראן)

חברת איתוראן עמדה בפני אתגר – נציגי ה- Call Center, המורכב מאחמ"שים ונציגי שירות טלפוני, נתקלו בסיטואציות מורכבות שהעלו צורך בהדרכה ובהטמעה של מסרים ארגונים מדויקים.

 לאחר מיפוי צרכים מדויק עם מומחי SenseSchool נבנתה סדנה מאתגרת וחוויתית ששילבה בין המומחיות של מדריכי SenseSchool ובין הסימולציות המאתגרות שהוצגו על ידי צוות השחקנים המיומן של "תיאטרון ריאליטי"©.

והתוצאה? יעל קאן, מנהלת מחלקת בקרת איכות מספרת:

"הגענו ליום לימוד מקצועי ונשארנו עם טעם של עוד. מסרי השירות הועברו בצורה מקצועית אך יוצאת דופן לטובה: הומוריסטים ומהנים כך שנחרטו אצל הנציגים, שהשתתפו בצורה אקטיבית במיוחד. זוהי סדנה שלא ישכחו. ובנימה אישית: אני לא הפסקתי לצחוק ביומיים של הסדנאות."

לא הכל דיבורים…

דממה, תדהמה, חוויה, התנסות, צחוק, הקלה, חשיבה. ככה אנחנו, ב-"תיאטרון ריאליטי"© חושבים שצריך ללמוד.  "תיאטרון ריאליטי"© הוא תיאטרון אימפרוביזציה ארגוני מקורי ההופך כל סדנה לחוויה באמצעות צוות שחקנים מיומן ומגוון כלים תיאטרליים ייחודים: מחזמר בדקה, מסיכות דל-ארטה, תיאטרון צלליות ועוד.

"תיאטרון ריאליטי"© מאפשר למודרכים לחוות בעצמם את המצבים השונים שמהווים חלק מחייהם המקצועיים. הם צוחקים, משתתפים, מחייכים, חושבים ותוך כדי מטמיעים באופן אפקטיבי את צרכי הארגון ותפיסותיו. השילוב של שחקנים מקצועיים שיכולים לדמות כל סיטואציה שתעלו על דעתכם, יחד עם מומחי ההדרכה של SenseSchool יוצר אפקט ייחודי, שיגרום לעובדים לדבר על החוויה אותה הם עברו, לזכור אותה ולתרגם את המידע שהטמיעו כך שאתם תרגישו השפעה מיידית בתוך הארגון.

העיקר הבריאות..

במסגרת עבודתם נתקלים מטפלים סיעודיים, רופאים ואחיות במגוון סיטואציות של יחסי מטפל-מטופל כגון לקיחת אנמנזה (היסטוריה רפואית), יצירת קשר עם המטופל, התמודדות עם פציינטים מורכבים ומשפחותיהם ועוד. מצבים אלה דורשים מהם כלים מדויקים, כלים שלא תמיד שמים עליהם את הדגש בבית ספר לסיעוד או לרפואה.

על מנת לספק את המענה הספציפי בתחום הסיעוד ב- "תיאטרון ריאליטי"©יצרנו מערך של סיטואציות רפואיות,המותאמות כמובן למרכזי הלמידה השונים ביניהם בית החולים הדסה "עין כרם", בית החולים קפלן, בית החולים אסף הרופא, בית החולים מאיר ועוד.

בין אם מדובר בסיעוד, מרכז שירות טלפוני או מגוון תחומים נוספים, המענה אותו נותן "תיאטרון ריאליטי"© הוא מענה מגוון המאשר לעובדים ומעסיקים בשלל דיסציפלינות ליהנות מסדנאות שמשלבות כייף ולמידה. אם גם אתם רוצים שהעובדים שלכם ילמדו בצורה חיובית שתורמת לארגון אתם מוזמנים לפנות אלינו.

 עדי טמיר מנהל פרוייקטים ומנהל תיאטרון ריאליטי ady@realityth.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *